Nasza oferta

Catering w Bielsku-białej

Oferujemy usługi cateringowe na terenie Bielska-Białej i okolic.  Do domu, dla firm, na przyjęcia. Ekskluzywny catering z Wirtuozerią.

Zaopatrujemy zarówno mniejsze i skromne przyjęcia domowe, jak i duże gale czy konferencje biznesowe. Gwarantujemy, że nasz catering dotrze na czas, produkty będą najwyższej jakości a całość elegancko podana. Rozumiemy doskonale, iż każde wydarzenie jest na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też zarówno menu, jak i wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy są indywidualnie omawiane z Klientem, aby sprostać jego potrzebom i wymaganiom. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i opiekę menadżera przez cały czas trwania imprezy.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam sprawnie i profesjonalnie zorganizować catering dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, różnorodne menu, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

MENU DO POBRANIA – WERSJA PDF

ZIMNA PŁYTA
FINGER FOOD I DESERKI
KORYTA MIĘSNE
ZESTAWY IMPREZOWE I SAŁATKI

Zamów swój catering

Zadzwoń, wybierz odpowiednie menu a my dowieziemy go do ciebie

510 20 40 10

Imprezy i wesela

Ślub i wesele to jeden z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu zakochanego człowieka, dlatego pozwól nam go zorganizować u nas

Każda Młoda Para marzy o wyjątkowym, eleganckim, królewskim weselu i ma prawo czuć się w tym dniu wyjątkowo i pięknie… Pragnie, aby Ich wesele przebiło wszystkie dotychczasowe czymś ekskluzywnym i niebanalnym.

Imperium wiedzy i doświadczenia – „Hotel na Błoniach”, jest idealnym miejscem, stworzonym dla Państwa na spędzenie najpiękniejszych, niezapomnianych chwil w Waszym życiu. Zorganizujemy dla Was niepowtarzalne, eleganckie, pełne radości i dobrej zabawy. Iście królewskie wesele. Sprawimy, że poczujecie się tego dnia jak w bajce.

Kulinarne umiejętności Szefa kuchni zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia najwybredniejszych smakoszy. Profesjonalna obsługa spełni wszystkie Państwa życzenia i zadba o wyjątkowość tych chwil.

Zarezerwuj salę

Zadzwoń, a pomożemy ci w organizacji twojego wesela marzeń

502 656 666
510 20 40 10