Catering w Bielsku-Białej

Restauracja Wirtuozeria oferuje usługi cateringowe na terenie Bielska-Białej i okolic. Zestawy obiadowe z dowozem do domu tel. 502 656 666 lub 502 676 666.

Menu na dowóz, catering dostępne pod linkiem. Zapraszamy do rezerwacji. http://restauracjawirtuozeria.pl/menu/dania-na-dowoz/

Zamówienia cateringu dla firm i organizacja imprez tel. 510 20 40 10 lub tel. 512 140 373

Zaopatrujemy zarówno mniejsze i skromne przyjęcia domowe, jak i duże gale czy konferencje biznesowe. Gwarantujemy, że nasz catering dotrze na czas, produkty będą najwyższej jakości a całość elegancko podana. Rozumiemy doskonale, iż każde wydarzenie jest na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego też zarówno menu, jak i wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy są indywidualnie omawiane z Klientem, aby sprostać jego potrzebom i wymaganiom. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i opiekę menadżera przez cały czas trwania imprezy.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam sprawnie i profesjonalnie zorganizować catering dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, różnorodne menu, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Catering dla firm