Obiad z dziećmi w restauracji

Gdzie w Bielsku- Białej udać się dziećmi do restauracji? To pytanie w niejedną niedzielę stawiają sobie rodzice małych pociech. Niestety nie dla wszystkich restauratorów dzieci to priorytetowy klient. Jako rodzice sami wielokrotnie zadawaliśmy sobie to pytanie, dlatego w Restauracji Wirtuozeria na dzieciaki czekają liczne atrakcje.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Gdzie na Śląsku udać się do restauracji z dziećmi?
  • Czy nasza restauracji ma kącik zabaw dla dzieci?
  • Czy wybierać dania z menu dla dzieci?

TL;DR

Obiad w restauracji z dziećmi to spore wyzwanie dla rodziców. Pierwsze trzeba odnaleźć miejsce dopasowane do potrzeb całej rodziny. Podstawowym wyznacznikiem podczas wyboru restauracji na niedzielny, rodzinny obiad będzie fakt posiadania przez lokal latem placu zabaw, zimą natomiast atrakcji dla dzieci w postaci kącika zabaw. Innym aspektem będzie także menu dla dzieci, jakim dysonuję dany lokal.

Wirtuozeria miejsce na obiad z dziećmi!

Każdy kto chociaż raz szukał restauracji na obiad z dziećmi, wie jak trudne do zadanie. Pogodzenie kulinarnych oczekiwanie oraz odnalezienie miejsca z atrakcjami dla dzieci nie jest łatwe. Coraz więcej restauratorów kierując się wyznacznikiem ekonomicznym przeznacza dawny kącik dla dzieci na dodatkowy stoli. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, gdy podejmowaliśmy w Wirtuozerii decyzję o remoncie naszej sali restauracyjnej nawet przez myśl nam nie przeszło, by zlikwidować przestrzeń przeznaczoną dla naszych najmłodszych klientów. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy smerfową krainę, wykonana przez lokalnego artystę. Nasz niezwykły kącik stał się  niepowtarzalną atrakcją dla dzieci w Bielsku- Białej. Inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego miejsca dla dzieci w naszej restauracji było samo miasto Bielsko- Biała, które od lat jest związane jest z bajką.

Mamy restaurację z kącikiem dla dzieci!

Wpisując się w bajkowe klimaty miasta nasza Wioska Smerfów powstała z myślą, o tym by rodzice nie musieli martwić się kwestiami dotyczącymi zapewnienia atrakcji dzieciom podczas oczekiwania na posiłek. Często bywa tak, że nasze pociechy jedzą pierwsze, a dopiero potem my jako rodzice mamy czas na spokojną konsumpcję i tutaj rodzi się problem, jak wysłać dziecko do kącika jeśli nie mamy możliwości go obserwować? W Wirtuozerii kącik zabaw zlokalizowany jest tak, aby nasze pociechy były cały czas widoczne dla rodziców. Ocenicie zresztą sami. Zapraszamy na Pocztową 39.

Co lubią jeść nasze dzieci!

O naszych najmłodszych Gości zadbaliśmy nie tylko tworząc dla nich miejsce do zabawy. Przygotowaliśmy dla nich specjalne pozycje menu, aby obiad z dziećmi w restauracji  był przyjemną podróżą kulinarną nie tylko dla ich rodziców. Miłośnikom babcinych pierogów polecamy naszą wersję z owocami. Na maluchów czekają także smaczna ryba oraz kotlecik drobiowy. Wiadomo, że wielu z rodziców zachęca dzieci do zjedzenie obiadu obiecując nagrodę w postaci deseru. My kusimy lodami własnej produkcji – marki Lodołamacz. To właśnie na ich bazie przygotowujemy nasze pyszne desery.

Sprawdź także:

Ślubne trendy 2019 – sprawdź, co w modzie piszczy! Część I

Weselne inspiracje – uroki ślubu jesienią

Trendy ślubne w 2018 roku 

Źródło zdjęć: