Browar Wirtuozeria Bus- jak to działa?

Browar Bus Wirtuozeria- widzieliście go już? Co to za twór i skąd się wziął w Bielsku- Białej? Gdzie Was dowiezie? O tym przeczytanie poniżej.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak działa Browar Wirtuozeria Bus?
  • Jak zamówić Browar Busa?
  • Czy Browar Wirtuozeria Bus jeździ za darmo?

Browar Wirtuozeria Bus

Widzieliście go już na mieście? A może słyszeliście o nim w radio? Tak, to się dzieje na prawdę! Po mieście jeździ niezwykłe auto z wyjątkowym kogutem w kształcie butelki. Ten niezwykły pomysł doczekał się wreszcie swojej realizacji i dosłownie ruszył do akcji.

Co to jest ten Browar Wirtuozeria Bus!

Jeśli jeszcze nie przemknęło obok was auto, z którego dachu na całą maskę rozlewa się chmielny napój to koniecznie musimy to zmienić. Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku, aby sprawdzić, gdzie aktualnie można spotkać Browar Wirtuozeria Busa.

Browar Wirtuozeria Busem to nasz najnowszy pomysł! Dzięki Browar Wirtuozeria Busowi będzie można pozostawić samochód w garażu i udać się do naszej restauracji nie tylko na dobre jedzenie . Wybierając Browar Wirtuozeria Bus nie musimy losować, kto tym razem prowadzi samochód po udanej kolacji w Wirtuozerii. Browar Wirtuozeria Busem dostaniemy się do Restauracji i Browaru Wirtuozeria od wtorku do soboty.

Jak działa Browar Bus!

Wyszliście w miasto z paczką znajomych i okazał się, ze na bielskim ZWM-ie nie ma już miejsca? Sprawdźcie, czy na parkingu przy Mikołaju nie czeka na Was Browar Wirtuozeria Bus? Jeśli aktualnie go tam nie ma możecie zadzwonić pod numer + 48 500 036 666 i zapytać kiedy po Was podjedzie.

W sobotni wieczór Was i waszych przyjaciół naszła ochota na wypad na chmielony, niepasteryzowany i niefiltrowany napój, jednak brakuje Wam kierowcy? Nie ma problemu! Jeśli jest Was przynajmniej czworo i według Google Maps mieszkacie do 10 km od ul. Pocztowej 39 w Bielsku- Białej podjedziemy po Was.

Czy Browar Wirtuozeria Bus jeździ za darmo?

Odbieramy Was z naszego przystanku na Starówce oraz gdy jest Was przynajmniej czworo spod wskazanego adresu zgodnie z zasadami kursowanie naszego Browar Wirtuozeria Busa ZA DARMO! Aby wrócić pod adres odbioru należy wydać minimum 50 zł na osobę w Restauracji Wirtuozeria i koniecznie okazać naszemu kierowcy rachunek.

Jeśli mielibyście pytanie do Browar Wirtuozeria Busa zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystkim przyszłym BrowarBUSowiczom życzymy udnaych przejazdów na Pocztową 39.